• Заправка картриджів
  • Ремонт оргтехніки
  • Витратні матеріали
  • Виїзд до замовника
 • (032) 233-43-94

  (067) 674-63-65

  (093) 694-61-01

 • (032) 239-50-96

  (032) 239-59-91

  (032) 239-53-39

 • Історія нашої компанії.
  про нас.

  photo

  Дякуємо, що завітали на візитну сторінку дочірнього підприємства «ДМС-Про» ТзОВ «ДМС» !

  Основним напрямком діяльності нашого підприємства є сервісне обслуговування та ремонт оргтехніки (копіювальні апарати, принтери, плотери, мультифункціональні пристрої і т.п. ), заправка картриджів, встановлення систем неперервної подачі чорнил на струменеві принтери та МФУ, а також продаж оргтехніки та витратних матеріалів до неї.

  Ми розпочали свою діяльність в 1998 році і були на той час чи не першою фірмою у Львові, яка зконцентрувала свою діяльність саме на ремонті оргтехніки та заправці картриджів. Наше підприємство вперше у Львові запропонувало клієнтам послугу заправки картриджів з виїздом кур’єра до замовника. Завдяки такій спеціалізації та підбору фахової команди однодумців, нам вдалось в короткі терміни стати одним з основних гравців на ринку сервісного обслуговування оргтехніки.

  Основною метою нашої діяльності є максимально якісне задоволення потреб клієнта в забезпеченні неперервного циклу роботи друкуючих, скануючих та копіючих пристроїв, а також іншої периферії , в поєднанні з прийнятними для клієнта цінами на наші послуги.

  Завдяки багаторічній репутації надійного партнера, ми можемо пишатись великою кількістю постійних клієнтів, які довіряють нам і користуються нашими послугами із року в рік. Ми з повагою відносимось до всіх наших клієнтів — як корпоративних, так і невеликих підприємств — та намагаємось знайти індивідуальний підхід в співпраці з кожним з них. Якщо Ви ще не користались послугами нашого підприємства, запрошуємо до співпраці. Сподіваємось, Вам сподобається!

  Для нових клієнтів

  Для зареєстрованих клієнтів

  * - поля обов'язкові для заповнення