• Заправка картриджів
  • Ремонт оргтехніки
  • Витратні матеріали
  • Виїзд до замовника
 • (032) 233-43-94

  (067) 674-63-65

  (093) 694-61-01

 • (032) 239-50-96

  (032) 239-59-91

  (032) 239-53-39

 • Наші Послуги.
  Ремонт та сервісне обслуговування оргтехніки

  Ремонт та технічне обслуговування техніки, в більшості випадків, відбуваються в приміщенні сервісного центру ДП «ДМС-Про» ТзОВ «ДМС». Ще на початку нашої діяльності ми свідомо відмовились (за рідкісними виключенями) від ремонту техніки за місцем розташування клієнта, оскільки професійний підхід передбачає наявність “під рукою” всього необхідного обладнання та інструментів, які можуть знадобитись під час надання послуг , що неможливо забезпечити в випадку проведення робіт на виїзді. Крім того, ремонт в приміщенні клієнта не сприяє створенню оптимальних умов для нормальної роботі як працівників замовника, так і сервісного інженера.
  Техніку, що підлягає ремонту/обслуговуванню , Ви можете передати в наш сервісний центр як особисто, так і шляхом виклику кур’єра — ця послуга є безкоштовною.
  Вся техніка , що поступає до нас, в обов’язковому порядку проходить вхідну діагностику, після чого передається безпосередньо в сервісний центр для ремонту .
  . Сервісний підрозділ ДП «ДМС-Про» ТзОВ «ДМС» укомплектований штатом спеціалістів із багаторічним досвідом роботи в даній галузі та обладнаний професійним устаткуванням.
  Для проведення ремонту ми використовуємо запасні частини та матеріали, які замовляємо в надійних офіційних постачальників, з якими співпрацюємо вже багато років. На нашому складі завжди є в наявності запчастини та матеріали до популярних моделей принтерів, копіювальних апаратів, МФУ та іншої оргтехніки, що потребують регулярної заміни, Процес замовлення необхідних деталей, які в даний момент відсутні на складі, як правило займає від одного до трьох днів. В певних випадках (якщо необхідної запчастини нема на території України і її треба замовляти з-за кордону), термін доставки узгоджується окремо.
  Відремонтована техніка в обов’язковому порядку проходить вихідне тестування, після
  чого передається клієнтові безпосередньо в нашому сервіс-центрі або безкоштовно доставляється кур’єром за місцем розташуванням замовника.
  На всі надані послуги надається гарантія, термін дії якої залежить від характеру виконаних робіт та гарантій виробників, що діють по відношенню до використаних запчастин та матеріалів.

  Для нових клієнтів

  Для зареєстрованих клієнтів

  * - поля обов'язкові для заповнення